Łukacijewska Cup 2014
 
Facebook
Patronat Medialny

Nowe Podkarpacie


TVP RZESZÓW


11184038.jpg"/


obiektywlogodoprojektw.jpg"/


sportkrosnologo.jpg"/


logonr.jpg"/


viaww.jpg"/


isanokjpg.jpg"/Patronat Honorowy


www.lukacijewska.pl
FINAŁ TURNIEJU PIŁKARSKIEGO
„ŁUKACIJEWSKA CUP 2014”

W dniu 15 maja w Rzeszowie na Hali Sportowej Politechniki Rzeszowskiej odbyła się III edycja turnieju piłkarskiego Łukacijewska CUP 2014.

W finale udział wzięło 16 drużyn chłopców oraz 8 drużyn dziewcząt, które awans do finału wywalczyły sobie spośród 260 zespołów zgłoszonych do rozgrywek z całego województwa podkarpackiego. Mistrzem Łukacijewska CUP w kategorii dziewcząt został zespół z ZS w Wierzbnej (powiat jarosławski), natomiast w kategorii chłopców SP Besko (powiat sanocki). Na podium znalazły sie także drużyny dziewcząt z szkoły SP Bieliny i SP Targowiska oraz chłopców z SP 11 Przemyśl i PSP 7 Stalowa Wola. Podczas turnieju wybrano również Najlepszego Zawodnika – Miłosza Gierczaka z SP 11 Przemysl, Najlepszego Strzelca Dominika Zajączkowskiego z SP Besko oraz Najlepszego Bramkarza Jakuba Piwko z SP Besko, w kategorii dziewcząt Najlepszą Zawodniczka została Weronika Kupiec z SP Bieliny, Najlepszą Strzelczynią Aleksandra Gujda z ZS Wierzbnej oraz Najlepszą Bramkarką Klaudia Łuszcz z SP Bukowsko. Najlepsze 4 zespoły w obydwu kategoriach wezmą udział w Finale Finałów Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Łukacijewska CUP, który rozegrany zostanie w terminie od 31 maja do 2 czerwca w Warszawie. Udział w Finale Finałów wezmą najlepsze zespoły z województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz podkarpackiego, które powalczą między sobą o tytuł Mistrza Polski.

Cieszę się, iż mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych udało się w planowanym terminie rozegrać zawody. Gratuluje wszystkim uczestnikom – na turnieju nie ma przegranych wszyscy są wygranymi – dlatego staramy się każdego zawodnika obdarować drobnym upominkiem. Szczególnie gratuluję zwycięzcą Łukacijewska CUP. Cieszę się, że w naszych rozgrywkach wysokie lokaty zajmują również uczniowie z małych miejscowości, to pokazuje, iż dzięki środkom unijnym i inwestycjom w infrastrukturę sportową w małych miejscowościach – dzieci mają teraz takie same możliwości rozwijania swoich pasji. Szeroko rozbudowana baza boisk sportowych powstałych w ramach projektu Moje Boisko Orlik 2012 czy też profesjonalne hale sportowe oraz sale gimnastyczne, które tak licznie budowane są przy szkołach pozwalają również dzieciom z mniejszych szkół realizować swoje marzenia i zainteresowania na odpowiednim poziomie. – dodaje Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego

Galeria zdjęć - tutaj

-------------------------------------------------------------

FINAŁ TURNIEJU PIŁKARSKIEGO
„ŁUKACIJEWSKA CUP 2014”

15 maja 2014 (CZWARTEK)

Miejsce: RZESZÓW - STADION RESOVIA RZESZÓW
ul. Wyspiańskiego 22 – Płyta Główna

W razie złych warunków atmosferycznych turniej może odbyć sie na hali.
Poinformujemy o tym fakcie opiekunów smsem.

ORGANIZATOR: Stowarzyszenie Aktiv Pro

Patronat honorowy: ELŻBIETA ŁUKACIJEWSKA POSEŁ DO PE

 

HARMONOGRAM WYDARZENIA

8:00 - Zbiórka drużyn - STADION RESOVIA RZESZÓW

8:30 - UROCZYSTE OTWARCIE FINAŁU TURNIEJU PIŁKARSKIEGO „Łukacijewska CUP 2012”

9:00 - Początek rozgrywek – FAZA GRUPOWA
9:00 - I kolejka meczowa - kategoria chłopców
9:20 - II kolejka meczowa - kategoria chłopców
9:40 – I kolejka meczowa - kategoria dziewcząt
10:00 – III kolejka meczowa - kategoria chłopców
10:20 - IV kolejka meczowa - kategoria chłopców
10:40 – II kolejka meczowa - kategoria dziewcząt
11:00 – V kolejka meczowa - kategoria chłopców
11:20 – VI kolejka meczowa - kategoria chłopców
11:40 – III kolejka meczowa - kategoria dziewcząt
12:00 - Pokaz Freestyle Football /przerwa obiadowa

12:30 - Wznowienie rozgrywek - FAZA PUCHAROWA
12:30 – Ćwierćfinały - kategoria chłopców
12:50 – Ćwierćfinały - kategoria dziewcząt
13:10 – Półfinały - kategoria dziewcząt/chłopców
13:30 - Mecz o III miejsce - kategoria dziewcząt
13:50 - Mecz o III miejsce - kategoria chłopców

14:10 - MECZ FINAŁOWY - KATEGORIA DZIEWCZĄT

14:30 - MECZ FINAŁOWY - KATEGORIA CHŁOPCÓW

15:00 - UROCZYSTA DEKORACJA – ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW

 

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE: POKAZ ŻONGLERKI W WYKONANIU GRUPY BALLWIZARDS, KONKURSY I ZABAWY DLA DZIECI, LICZNE NIESPODZIANKI
-------------------------------------------------------------

RUNDA ELIMINACYJNA ZA NAMI

Właśnie zakończyły się rozgrywki pierwszej rudny eliminacyjnej piłkarskiego turnieju „ŁUKACIJEWSKA CUP 2014”. Wzięło w nich udział 240 zespołów (160 drużyn chłopców oraz 80 drużyn dziewcząt). Zgłoszone zespoły podzielone zostały na 63 grupy. Mecze w grupach rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Łącznie w pierwszym etapie turnieju na podkarpackich boiskach rywalizowało prawie 2500 uczniów z całego województwa podkarpackiego. W etapie eliminacyjnym świetnie spisały się drużyny SP Hoczew wśród chłopców i SP Jaśliska wśród dziewcząt, zdobywając największą liczbę bramek (odpowiednio 40 i 24). W rywalizacji wyłonionych zostało 116 zespołów, które wywalczyły sobie awans do etapu półfinałowego. Rozgrywki półfinałowe rozpoczynają się 23 kwietnia i trwać będą do 30 kwietnia. Podczas zmagań drużyny będą walczyć o awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 15 maja 2014 r. na stadionie Resovii Rzeszów. Wyniki spotkań jak również informacje dotyczące turnieju można śledzić na bieżąco na stronie: www.lukacijewskacup.tnb.pl, w zakładce ROZGRYWKI, a także na fanpage Elżbieta Łukacijewska oraz Lukacijewska CUP. W ostatnim – finałowym etapie turnieju, spotka się 16 najlepszych drużyn chłopców oraz 8 drużyn dziewcząt. Patronat honorowy nad imprezą sportową sprawują: Ministerstwo Sportu i Turystyki RP oraz Polski Związek Piłki Nożnej. Partnerami turnieju są: Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, Szkoła Mistrzostwa Sportowego „Resovia”, fundacja podkarpacka „Panorama Możliwości” oraz partner techniczny Stowarzyszenie „Aktiv Pro”. Patronat medialny nad „ŁUKACIJEWSKA CUP 2014” obejmują: Nowe Podkarpacie, TVP Rzeszów, Tygodnik Sanocki, TV Obiektyw, Radio VIA, Radio Leliwa oraz portale: sportkrosno.pl, u21.pl, isanok.pl, esanok.pl, neon.info.pl.

-------------------------------------------------------------

GRAMY 240 ZESPOŁÓW – 63 GRUPY!!!!

240 zespołów z terenu całego województwa podkarpackiego dokonało rejestracjo do udziału w III edycji turnieju piłkarskiego Łukacijewska CUP 2014. Turniej, którego pomysłodawczynią jest Poseł Elżbietę Łukacijewską, z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Od poniedziałku (7 kwietnia 2014) prawie 2500 dzieci walczy o awans do następnego etapu rozgrywek, który zostanie przeprowadzony w terminie od 23 do 30 kwietnia. Udział w zawodach biorą chłopcy - 160 szkolnych drużyn oraz dziewczęta - 80 zespołów, podzieleni na 63 grupy rozgrywkowe. Rejestracji dokonały szkoły reprezentujące każdy powiat na terenie województwa. Najlepsze 24 zespoły spotkają się 15 maja 2014 roku na Wielkim Finale, który rozegrany zostanie w Rzeszowie na Stadionie Resovii Rzeszów.

Z całego serca kibicuję młodym zawodnikom, którzy tak licznie biorą udział w III edycji Łukacijewska CUP. Cieszę się, iż młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje i doskonalić posiadane umiejętności. Udział w turnieju, uczy zawodników walki w duchu fair play, szacunku do przeciwnika, jak również jest doskonałą przygodą. Serdecznie dziękuję nauczycielom wychowania fizycznego, którzy włączają się w organizację etapów eliminacyjnych, jak również stwarzają dzieciom możliwości rozwoju ich zainteresowańi bardzo często kierunkują młodych zawodników. To bardzo ważne, aby w obecnych czasach, w młodych ludziach zaszczepić zamiłowanie do sportu, pokazać im w jakim kierunku powinni iść, jak również otwierać im ku temu nowe możliwości. Dodam również, iż obecnie młodzież ma świetne warunki do uprawiania sportu. Kompleksy boisk Orlik 2012, które tak licznie powstały na terenie całego kraju, powinny maksymalnie być wykorzystane przez lokalną społeczność - czego szczerze bym sobie życzyła. Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom życzę jak najlepszych wyników sportowych, w myśl maksymy Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń" - komentuje Elżbieta Łukacijewska Poseł do Parlamentu Europejskiego

-------------------------------------------------------------
STARTUJEMY - III edycja Łukacijewska CUP 

ZAREJESTRUJ SIĘ ON - LINE

Już niedługo rozpoczną się piłkarskie zmagania w ramach turnieju Łukacijewska CUP 2014. Główną przesłanką zawodów jest promowanie wśród dzieci i młodzieży aktywności sportowej. Uczestnictwo w turnieju ma również w swym założeniu stać się dla młodych ludzi ciekawą alternatywą spędzania wolnego czasu, który współcześnie zdominowany został przez wirtualny świat Internetu.

Obecnie rozpoczyna się rekrutacja drużyn do III edycji turnieju, cieszącego się coraz większym zainteresowaniem wśród uczniów szkół podstawowych z Podkarpacia. O rosnącym zainteresowaniu piłkarskimi zmaganiami najlepiej świadczy fakt, iż z roku na rok bierze w nich udział coraz większa liczba drużyn. W pierwszej edycji zawodów w 2012 roku zarejestrowało się 150 drużyn dziewcząt i chłopców, a już rok później – w roku 2013 – biuro techniczne zawodów odnotowało 228 zgłoszeń.

Tegoroczne rozgrywki zostały zaplanowane w terminach od marca do maja br. Zawody zostaną przeprowadzone w trzech etapach: runda I – etap eliminacyjny – planowany w terminie od 7 do 14 kwietnia 2014 r., runda II – półfinały wojewódzkie – od 23 kwietnia do 30 kwietnia i runda III – finał wojewódzki, który odbędzie się w Rzeszowie w terminie 15 maja 2014 roku.

Zgłoszenia drużyny można dokonać – POPRZEZ WYPEŁNIENIE FORMULARZA ON – LINE – DOSTĘPNEGO NA STRONIEWWW.LUKACIJEWSKACUP.TNB.PLewentualnie przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy w formie elektronicznej na adres: kasia@lukacijewska.pl, faksem na nr. 134646850, lub pocztą tradycyjną na adres: Biuro Elżbiety Łukacijewskiej Poseł do PE ul. Rynek 18, 38-500 Sanok.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 28 marca 2014 r.

Podczas turnieju finałowego zawodnicy otrzymają atrakcyjne nagrody, między innymi – dla zwycięskiej szkoły – puchar „Mistrz Województwa Łukacijewska CUP 2014”, medale oraz nagrody rzeczowe. Podczas finału wojewódzkiego prowadzona będzie także klasyfikacja „Króla Strzelców” oraz „Najlepszego Bramkarza”, dla których również przewidziano nagrody rzeczowe.

Szczegółowe informacje, regulamin turnieju, oraz wszystkie potrzebne dokumenty znaleźć można na stronie www.lukacijewskacup.tnb.pl.
News

Brak Newsów


Rejestracja
Rejestracja
Kontakt
BIURO ORGANIZACYJNE
TURNIEJU ŁUKACIJEWSKA CUP
Biuro Elżbiety Łukacijewskiej
Poseł do PE

tel./fax +48 13 4646850
mob.+48 792021717
e-mail: kasia@lukacijewska.pl
38-500 Sanok, ul. Rynek 18

Pn - Pt: godz. 9.00 - 17.00

Partnerzy

Dariusz Jęczkowski

Gimnazjalny Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w Krośnie

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej
smsresoviabaner.jpg
logoczadomin.jpg"/
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

piocar11
21/08/2013 21:40
Czy poza graniem w piłkę gracie w [url=http://zscs.pl]gry mmo[/url] ?

kasia
14/05/2013 11:59
31 maja w Rzeszowie - początek godz. 9:00

Michal5
11/05/2013 15:05
Kiedy jest finał??

kasia
24/04/2013 11:26
Turnieje półfinałowe powinny zostac rozegrane w terminie od 29 kwietnia do 13 maja - terminy spotkań ustala organizatorów grupy rozgrywkowej. Podział grup znajduje się w zakładce rozgrywki

mysza
19/04/2013 19:14
Kiedy najbliższe pół finały ?

dacio120
29/06/2012 11:49
Kiedy będą zdj grupy 5 chłopców ???????? smiley

SP 12
30/04/2012 11:02
Turniej półfinałowy dziewcząt organizator SP 12 Krosno: 10 maja Orlik - ul. Legionów godzina 9.00 SP 12, Jasło, Gogołów, Iwla

kasia
24/04/2012 09:52
Podział grup na turnieje półfinałowe w zakładce rozgrywki - turnieje półfinałowe. Zapraszam do zapoznania!!

michalpatryk
19/04/2012 21:46
Gdzie się gra w Półfinałach powiat jarosławiski wiecie ?

kasia
16/04/2012 11:17
Grupa 1 nie ma jeszcze ustalonego terminu rozgrywek - organizatorem jest SP w Łukowem - dzisiaj najpóźniej jutro powinien być podany termin rozgrywek - o szczegółach poinformujemy.

Archiwum
----

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie